Woshkoor brengt Dibana

Het woshkoor uit Heist-op-den-Berg bestaat 45 jaar en brengt zijn nieuwe concert in première: Dibana, stemmen voor mensenrechten. Op vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 maart in de schouwburg van cultuurcentrum Zwaneberg in Heist. Bijna 100 zangers, zangeressen en muzikanten onder leiding van Jan Grant brengen liederen uit de hele wereld. Reserveren kan via www.woshkoor.be

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

NoƩmie

Mannen- en vrouwenmode aan betaalbare prijzen

lees meer

Hair & Beauty

Verkoop van professionele kappers- en schoonheidsproducten Haarverzorging - Kleuringen - Stylingproducten - Make-up - Nagelverzorging

lees meer

Lapperre Hoorcentrum

Hoorcentrum Lapperre staat voor hoorkwaliteit voor het leven. In uw Lapperre hoorcentrum neemt de audioloog de tijd om naar u te luisteren en samen de oplossingen te overlopen. Zo kunnen we uw gehoor optimaal beschermen en u opnieuw laten genieten van het plezier om goed te horen.

lees meer

Tuinrama

Om je tuin en terras gezellig en comfortabel in te richten heeft Tuinrama alles in huis. Je geniet er naast een ruime keuze aan tuinmeubelen, -accessoires en barbecues van een persoonlijke aanpak en uitstekend advies.

lees meer

Speciale promoties Check het hier