Nieuw album op 20 maart voor The Weeknd

The Weeknd brengt op 20 maart zijn nieuwe album After Hours uit, het vierde album van de dertigjarige artiest die in Vlaanderen hits scoorde met liedjes als Can't Feel My Face, Earned It en I Feel It Coming.
De nieuwe plaat is de opvolger van het in 2016 verschenen Starboy.
After Hours bevat de eerder uitgebrachte nummer 1-hit Blinding Lights en het lied Heartless. 

In het kader van zijn wereldtournee, houdt hij op 26 oktober ook halt in het Sportpaleis .
Het belooft een unieke show te worden met één van de meest innovatieve podiumontwerpen tot nu toe. Er zal nog nooit zoveel LED-verlichting en video in het Sportpaleis te zien geweest zijn.

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Boexstaens Uurwerken - Juwelen

Bij Boexstaens Uurwerken en Juwelen kan je terecht voor stijlvolle en kwalitatieve horloges en sieraden. Er is voor elk wat wils waarmee je zal schitteren!

lees meer

De Banier

Verkoop van Chirokleren, spelmateriaal en creatieve producten om te knutselen

lees meer

Conny Schoenmode

Bij Conny Schoenen vind je leuke dames- & herenschoenen van een groot aanbod merken om een statement te maken met je voeten. Wist je dat je er ook een ruime keuze schoenen voor steunzolen vindt?  

lees meer

Speciale promoties Check het hier