Nieuw album Avicii

Bijna een jaar na het overlijden van Tim Bergling, de Zweedse dj Avicii, verschijnt er een nieuw album met nieuwe nummers.
Het album, dat TIM zal heten, lag al voor de dood van de dj klaar, maar is door de platenmaatschappij afgemaakt.
De volledige winst van het album gaat naar de Tim Bergling Foundation. Die heeft Berglings familie opgericht, om mensen te helpen die kampen met psychische problemen en zelfmoordgedachten.
TIM verschijnt 6 juni en op 10 april zal er eerst een single worden uitgebracht, het nummer SOS, waarop zanger Aloe Blacc te horen is. Hij zong ook de vocalen op Avicii's grote hit Wake Me Up.

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Zoƫ & Zita

Een uniek aanbod van feestjurken, dagjurken en jumpsuits

lees meer

Plus Home Services

Ben je op zoek naar een nieuwe job? Zoek je hulp in het huishouden? Plus Home Services zorgt voor thuishulp via dienstencheques.

lees meer

Anna-Mit

Ontbijt- en lunchbar

lees meer

Chong San

Chinees restaurant

lees meer

Speciale promoties Check het hier