Nieuw album Avicii

Bijna een jaar na het overlijden van Tim Bergling, de Zweedse dj Avicii, verschijnt er een nieuw album met nieuwe nummers.
Het album, dat TIM zal heten, lag al voor de dood van de dj klaar, maar is door de platenmaatschappij afgemaakt.
De volledige winst van het album gaat naar de Tim Bergling Foundation. Die heeft Berglings familie opgericht, om mensen te helpen die kampen met psychische problemen en zelfmoordgedachten.
TIM verschijnt 6 juni en op 10 april zal er eerst een single worden uitgebracht, het nummer SOS, waarop zanger Aloe Blacc te horen is. Hij zong ook de vocalen op Avicii's grote hit Wake Me Up.

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Leonidas

Wat is er lekkerder dan een overheerlijke praline bij de koffie? Chocolade past perfect bij alle kleine en grote momenten in het dagelijks leven en al zeker in de vorm van een praline uit een stijlvol gouden doosje van Leonidas!

lees meer

Brilcenter

Naast een ruim gamma optische brillen, zonnebrillen of sportbrillen van allerlei kwaliteitsmerken is Brilcenter ook gespecialiseerd in contactlenzen.

lees meer

Chong San

Chinees restaurant

lees meer

Tutti e Due

Zwangerschapskleding

lees meer

Speciale promoties Check het hier