Marvin Gaye’s verloren album ‘You’re the Man’ komt eindelijk uit

Het album ‘You’re the Man’ van Marvin Gaye, dat in 1972 de opvolger moest worden van het succesalbum ‘What’s Going On’, wordt door Motown uitgebracht naar aanleiding van wat Gaye’s 80ste verjaardag zou zijn.

Het album, dat destijds werd geschrapt, bevat alle solo-opnames van Gaye en songs die niet op soundtracks belandden die Gaye in 72 opnam. Het album komt uit op 29 maart, vier dagen voor wat Gaye’s 80ste verjaardag zou zijn op 2 april. Van de 17 nummers werd destijds enkel het titelnummer uitgebracht. Het album wordt onder meer als dubbele vinylplaat uitgebracht.

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Noémie

Mannen- en vrouwenmode aan betaalbare prijzen

lees meer

Brilcenter

Naast een ruim gamma optische brillen, zonnebrillen of sportbrillen van allerlei kwaliteitsmerken is Brilcenter ook gespecialiseerd in contactlenzen.

lees meer

Zakenkantoor Gorris (AXA)

Zakenkantoor Gorris, uw AXA bank en kredietagent in Heist-op-den-Berg. Het dynamische team staat klaar voor al uw financiële vragen omtrent kredieten, beleggingen, erven, sparen, ... Wij willen dat de klanten zich 'thuis' voelen.

lees meer

Asian Kitchen

Sushi, wok & grill Prikkel je smaakpapillen met de Oosterse keuken van Asian Kitchen of proef van de overheerlijke, kraakverse sushigerechten. Er is voor elk wat wils!  

lees meer

Speciale promoties Check het hier