SX lost oogverblindende clip bij nieuw nummer Devotion

Na een succesvolle release van album ‘Eros’ en de vooruitgeschoven single ‘Designed/Desire’, lost SX een tweede song uit die nieuwe plaat: ‘Devotion’.

In de bijhorende videoclip toont SX zijn toewijding voor de liefde, de natuur en de muziek. Stefanie en Benjamin bevinden zich in een surreëel lavalandschap. Aan de voet van de vulkaan raken ze stilaan in trance. Ze ervaren eindeloze overgave en liefde en komen van daaruit tot het besef dat wordt gezongen in het refrein: “You may feel, how you may feel, higher than real, how I want you to feel”

Binnenkort vertrekt SX op een Italiaanse tournee en op 10 mei staan ze in de Ancienne Belgique te Brussel.

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd. Voeg als eerste een reactie toe.

Reageren

Jouw mening is belangrijk. We behouden ons het recht om boodschappen niet te publiceren.

Uw e-mailadres zal niet gepubliceerd worden

Boexstaens Optiek

U wil toch ook het beste voor uw ogen? Bij Boexstaens Optiek kan je terecht vooreen uitgebreide keuze brillen, zonnebrillen en kinderbrillen maar ook voor lenzen.

lees meer

AVN Projects

AVN is als elektrotechnisch installatiebedrijf actief op vlak van elektriciteit, domotica, beveiliging, beeld en klank en staat steeds garant voor een professioneel eindresultaat.  

lees meer

Soul Deco

Schilder- en decoratiewerken met uitstraling

lees meer

Chris Scheirs

Op zoek naar iets lekkers om vanavond te eten of naar een smakelijk menu voor uw feest? Bij Chris Scheirs kan je dagelijks terecht voor kwalitatieve producten en ook voor de catering van uw feest bent u er aan het juiste adres.

lees meer

Speciale promoties Check het hier