Othello

    Dames- & herenkleding en accessoires

    Openingsuren

    Maandag: 13u30 - 18u00
    Dinsdag: 10u00 - 18u00
    Woensdag: 10u00 - 18u00
    Donderdag: 10u00 - 18u00
    Vrijdag: 10u00 - 18u00
    Zaterdag: 10u00 - 18u00
    Zondag: Gesloten

    Merken

    Heren:
    Paul Smith - Hugo - Drykorn - Strellson - ...

    Dames:
    Pinko - Set - Julia June - Molin - Twin-Set - ...

    De Cavalerie

    In de loungy eet- en drankgelegenheid De Cavalerie kan je terecht voor een drankje, een snelle hap of uitgebreide maaltijd met zicht op het domein of de pistes van de manege. Op het terras is het leuk vertoeven in de zomer maar je geniet er ook van het eerste lentezonnetje of de nazomerzon.

    lees meer

    Groep LAC-Verschaeren

    Merken als Audi, Volkswagen en Skoda gecombineerd met een correcte service en onderhoud. Bij Groep LAC - Verschaeren bent u aan het goede adres voor de aankoop en het onderhoud van uw wagen, nieuw of tweedehands.

    lees meer

    Bizzar

    Bizzar biedt je de mooiste collecties kinderkleding. Je vindt er de leukste stukjes voor je oogappel van 0 tot 14 jaar binnen een trendy en kleurrijke shopomgeving.

    lees meer

    La Cita

    La Cita bevindt zich in het hartje van de Bergstraat. Met enkele troeven zoals het gebruik van verse producten, een vriendelijke service, een gezellig terras en een warme sfeer wil La Cita het verschil maken.

    lees meer

    Speciale promoties Check het hier