U-MEN fashion

Mannenmode

Openingsuren

Maandag: gesloten
Dinsdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Woensdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Donderdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Vrijdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Zaterdag: 9u30 - 12u30 & 13u30 - 18u00
Zondag: gesloten

Merken

Lyle & Scott, ANTWRP, Ben Sherman, PME Legend, Vanguard, Camel Active, State of Art, Bugatti, Pierre Cardin, Ledûb, Roy Robson en Meyer

La Cita

La Cita bevindt zich in het hartje van de Bergstraat. Met enkele troeven zoals het gebruik van verse producten, een vriendelijke service, een gezellig terras en een warme sfeer wil La Cita het verschil maken.

lees meer

Bodystyling Heist-op-den-Berg

De Bodystyling®-methode: jouw garantie op een slank, fit en gezond leven. Je gaat voor blijvend gewichtsverlies, tonnen energie en een optimale gezondheid. Bij Bodystyling® stellen we voor jou een persoonlijk stappenplan op met een figuuranalyse, een oefenschema en voedingsadvies.

lees meer

Bizzar

Bizzar biedt je de mooiste collecties kinderkleding. Je vindt er de leukste stukjes voor je oogappel van 0 tot 14 jaar binnen een trendy en kleurrijke shopomgeving.

lees meer

Conny Schoenmode

Bij Conny Schoenen vind je leuke dames- & herenschoenen van een groot aanbod merken om een statement te maken met je voeten. Wist je dat je er ook een ruime keuze schoenen voor steunzolen vindt?  

lees meer

Speciale promoties Check het hier