Nieuws uit de regio

15-03-2020 - Heist-op-den-Berg

Toch maandagmarkt

De Bergstraat toont in coronatijden een lege aanblik maar in tegenstelling tot wat er verscheen op de gemeentelijke infoborden in de verschillende dorpscentra zal de maandagmarkt toch kunne doorgaan in het commercieel centrum van Heist.  Niet alleen voor voeding, maar ook alle andere kramen als kleding en huishoudproducten zijn toegelaten.

In eerste instantie had het gemeentebestuur zowel de zondag- als de maandagmarkt geschrapt. Het lokaal bestuur werd echter terug gefloten door de provincie die stelt dat openbare markten  onder hetzelfde regime vallen als gewone winkels: dat wil zeggen dat op weekdagen alle verkooppunten toegankelijk zijn, behalve deze waar iets ter plaatse geconsumeerd wordt. Een terrasje doen op de maandagmarkt zit er dus niet in, wel een koffie aan de take-away.

In de Bergstraat wordt ondertussen reeds creatief omgesprongen met de coronaproblematiek: Enkele kledingwinkels zoals onder andere Plan en de kinderboetiek Bizar hebben hun openingsuren op weekdagen verruimt tot 20 u ’s avonds, net als de schoenwinkel Valerie die dagelijks open is tot 19.30 u. Andere winkels doen dat bijvoorbeeld alleen op vrijdag. Op die manier hopen ze de omzet van zaterdag, die dikwijls een veelvoud is van de andere weekdagen, te kunnen compenseren.

La Trattoria

Italiaans restaurant

lees meer

Sarah's

Trendy damesboetiek Dameskleding - Shapewear - Panty's van topkwaliteit - Accessoires Vanaf maat 34 t/m maat 50

lees meer

Hoorcentrum Aerts

Hoorcentrum Aerts staat garant voor de beste hooroplossingen op maat. U kan er vrijblijvend terecht om uw gehoor te laten testen en informatie te vergaren over de best mogelijke opties om uw gehoor te verbeteren en te beschermen.

lees meer

De Bollekeshoef

KINDERBOERDERIJ - STAL - HAPJE & DRANKJE

lees meer

Speciale promoties Check het hier