Agenda activiteiten

Vrijdag 18 oktober 2019

Nacht van het Kempens Erfgoed in Berlaar

De Berlaarse fanfare blies al 185 kaarsjes uit en is daarmee de oudste vereniging van de gemeente. In deze tentoonstelling maak je kennis met de fanfare en haar muzikanten van weleer tijdens de nacht van het muzikale in het heden, verleden en de toekomst. Bovendien ontdek je hoe de muzikanten vandaag hun instrumenten bespelen en werp je een blik op de toekomst van Sint Cecilia.

Wanneer? Vrijdag 18 oktober van 19 - 23 uur.

Locatie

Zaal Polido - Misstraat 70 - 2590 Berlaar

Organisatie

KF Ste Cecilia Berlaar
Jan Augustijnen
T. 0478 95 42 73
fanfare@ceciliaberlaar.be
www.ceciliaberlaar.be

Meer over deze vereniging

Zoƫ & Zita

Een uniek aanbod van feestjurken, dagjurken en jumpsuits

lees meer

Tutti e Due

Zwangerschapskleding

lees meer

Zakenkantoor De Bie

Een ongeluk komt nooit gelegen maar vormt helaas een vast onderdeel van het dagelijks leven. Een goede verzekering is daarbij een zaak, maar wat als daar ook nog een uitstekende service bij kwam?

lees meer

HV Interieur

HV Interieur brengt met zijn raam-, vloer- en muurdecoratie kleur in huis! Met speelse dessins, eigentijdse accessoires en sprekende kleuren waait er een frisse wind door uw interieur. Genoeg stof tot inspiratie!

lees meer

Speciale promoties Check het hier