Agenda activiteiten

Dinsdag 18 februari 2020

3de Haringleurderswandeltocht

Op dinsdag 18 februari is er de 3de Haringleurderstocht vanuit Itegem. De naam komt van een oud gebruik want vroeger leurde men in Itegem met de fiets, met achterop enkele bakjes bakharing, van deur tot deur. De wandeling vertrekt vanuit de parochiezaal van Itegem in de Schoolstraat en je kan een van de vier lussen wandelen.

  • Lus A (9 km)
  • Lus B (7 km)
  • Lus C (8 km)
  • Lus D (5 km) rolstoelvriendelijk

Na het wandelen kan je genieten van overheerlijke frietjes met stoofvlees, bakharing en je kan uiteraard ook iets drinken.

Inschrijving: € 1,50 voor leden en € 2 voor niet-leden
Vertrekken kan vanaf 7 tot 15u.

Locatie

Parochiezaal Itegem - Schoolstraat 28 - 2222 Itegem

Organisatie

WandelSportVereniging IVAS Itegem 1059 vzw
Johan Dierckx
T. 0494 42 29 18
wsv.ivas@gmail.com
www.ivas.be

Meer over deze vereniging

Bodystyling Heist-op-den-Berg

De Bodystyling®-methode: jouw garantie op een slank, fit en gezond leven. Je gaat voor blijvend gewichtsverlies, tonnen energie en een optimale gezondheid. Bij Bodystyling® stellen we voor jou een persoonlijk stappenplan op met een figuuranalyse, een oefenschema en voedingsadvies.

lees meer

Zakenkantoor De Bie

Een ongeluk komt nooit gelegen maar vormt helaas een vast onderdeel van het dagelijks leven. Een goede verzekering is daarbij een zaak, maar wat als daar ook nog een uitstekende service bij kwam?

lees meer

Hoorcentrum Aerts

Hoorcentrum Aerts staat garant voor de beste hooroplossingen op maat. U kan er vrijblijvend terecht om uw gehoor te laten testen en informatie te vergaren over de best mogelijke opties om uw gehoor te verbeteren en te beschermen.

lees meer

Zoƫ & Zita

Een uniek aanbod van feestjurken, dagjurken en jumpsuits

lees meer

Speciale promoties Check het hier